Dziś jest 04 kwietnia 2020 r., imieniny Benedykta, Izydora

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Od 1 kwietnie 2020 r. nowe obostrzenia w związku z walką z koronawirusem

Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski na konferencji prasowej poinformowali o nowych obostrzeniach, które wprowadził Rząd w związku z walką z koronawirusem.

Komunikat!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwińsku nad Wisłą informuje, że w związku koniecznością przerwania łańcucha transmisji koronawirusa podjęto w Polsce decyzję o zamknięciu bibliotek publicznych do odwołania.

Oszuści podszywają się pod żołnierzy WOT!

W ramach walki z pandemią koronawirusa żołnierze Obrony Terytorialnej udzielają wsparcia kombatantom, osobom starszym i przebywającym w kwarantannie. Działania prowadzone są w ramach operacji Odporna wiosna. Zadaniem terytorialsów jest między innymi dostarczanie żywności i leków, w tym zakupów. Tę sytuację próbują wykorzystać oszuści. Dlatego podkreślamy: żaden żołnierz WOT nie może brać pieniędzy od osób, które nie są w systemie pomocowym i nie są pod opieką brygad OT.

Pomoc dla płońskiego Szpitala

W sobotę 21 marca 2020 r. Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat osobiście przekazał na ręce Dyrekcji Szpitala Powiatowego w Płońsku 60 jednorazowych kombinezonów ochronnych, ufundowanych przez firmę Boryna.

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Od 25 marca do 11 kwietnia włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwińsku nad Wisłą

Informacja ZGKiM

Informujemy, że komunikaty w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągów publicznych dostępne są na Biuletynie Informacji Publicznej ZGKiM

Informacja dotycząca wypłat świadczeń rodzinnych i zasiłków

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwińsku nad Wisłą uprzejmie informuje, że wypłaty świadczeń rodzinnych i zasiłków z pomocy społecznej w gotówce będą wypłacane w Centrali Banku Spółdzielczego Vistula przy ul. Władysława Jagiełły 2 w dniu 25 marca 2020 r.

Transmisje Mszy Świętych z Czerwińska nad Wisłą

W imieniu księży salezjanów z Czerwińsk nad Wisłą informujemy, że na portalu Facebook - profil Opactwa z Czerwińska - odbywają się transmisje Mszy Świętych.

Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska z dnia 18.03.2020 r. w sprawie odpadów powstających w miejscach kwarantanny

Ministerstwo Klimatu informuje, że odpady powstałe w związku z koronawirusem SARS-CoV-2, traktowane są jako odpady komunalne.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl